Lysacup 2014 - 5. etapa Rajská Bouda

by Lumír 30. November 2013 17:43

První letošní etapa na sněhu.

Přes týden na horách nasněžilo a tak jsem se rozhodl, že o víkendu vyrazím letos poprvé na Lysacup. V letošním ročníku se na Lysacup moc často nedostanu, tak je potřeba využít každou příležitost. Na pořadu byla jedna z mých nejoblíbenějších etap se startem z Malenovic od Rajské Boudy. Nikomu jsem neříkal, že pojedu a tak jsem byl překvapený s kým se od nás potkám na startu. Nakonec se tam nikdo neukázal a tak jsem v tom zůstal sám.

Dnešní etapu jsem bral jako takový test a plán byl běžet dle tepů a moc to nepřehánět. Po prvním zahřívacím kilometru za 5:00 začalo konečně pravé lysacupovské stoupání. Tepy jsem se snažil držet v rozmezí 165-170 tepů za minutu a v pohodě to šlo. Pocitově se mi běželo fakt výborně a od poloviny jsem se postupně dostával přes soupeře dopředu. Do cíle jsem se dostal za 45:35 – asi v osobáku, nemám přesnou statistiku na 34. místě kdy mě ve finiši předběhli dva spurteři Veselý obličej.

lc2014_rajska

Na vítěze jsem ztratil 5 minut, což hodnotím velmi pozitivně. Na tom rozdílu jde pěkně vidět jak každým rokem stoupá úroveň a taky se to hodně vyrovnává a ti nejlepší už nemají takové rozestupy jak tomu bylo dříve. Další moje účast bude pravděpodobně až na Silvestra – a to věřím že nás tam bude více.

 

Výsledky.

Tags: ,

Závody 2013

Comments

12/2/2013 10:55:28 AM #

Materazzi

Uzasne, za 45 minut jsem to ja daval tak maximalne od Bezruca .....:o))

Materazzi Czech Republic |

Comments are closed

Powered by BlogEngine.NET 1.5.0.7
Theme by Mads Kristensen

Partneři