Lysacup 2013 - 16. etapa, hotel Bezruč

by Lumír 18. February 2013 18:20

Předposlední etapa letošního ročníku.

Letošní Lysacup se blíží pomalu ale jistě do finále a pokračoval v sobotu už předposlední etapou od hotelu Bezruč. Jak už bývá letos zvykem, tak na startu stojím za SK Fuga pouze sám a nějak mi chybí chuť do závodu. Ale říkám si, že se rozběhnu a ono to nějak půjde.

Po 10. hodině bylo odstartováno a začala tlačenice a boj o co nejlepší pozice na úvodní hang, prostě klasický Bezruč Veselý obličej. Rozběhl jsem to dost vlažně a už pod hangem jsem musel přecházet do chůze díky ucpané trase. Hang jsem zvládl v pohodě, pár lidí předběhl a relativně v pohodě se rozběhl. Od této chvíle jsem jen předbíhal a předbíhal. Běželo se mi opravdu pěkně a až pod sjezdovku jsem získal kolem 15. pozic k dobru. Na sjezdovce přede mnou nebyl nikdo v dohledu tak jsem už v pohodě vystoupal až nahoru. V cíli jsem byl za 38:33 na 34. místě celkově.

lc2013_bezruc_lumir

V průběhu závodu se mi vrátila dokonce chuť závodit a tak mi začalo být i líto, že příští týden bude už poslední etapa. Takže příští sobotu se uvidíme na startu od Rajské!

Výsledky.

Tags: ,

Lysacup | Závody 2013

Comments are closed

Powered by BlogEngine.NET 1.5.0.7
Theme by Mads Kristensen

Partneři