Lysacup 2013 - 13. etapa, Ostravice

by Lumír 2. February 2013 16:31

Obleva a protrápená etapa.

Tento víkend byl na pořadu další díl Lysacupu, navíc okořeněný o královskou etapu 3in1 – dva výběhy nahoru v rámci jedné etapy. Dnešní etapy jsme se za SK Fuga zúčastnili ve dvou s Honzou. Honza měl v plánu klasickou etapu a já jsem se přihlásil i na 3in1, s tím že nahoře se rozhodnu zda budu pokračovat dále.

lc2013_ostravice_1

Kousek po 10 hodině bylo odstartováno. Po krásném zimním počasí, které nás provázelo minulý víkend na LH24 nebylo ani památky. Cesta až ke trafu byla úplně holá a na sníh jsme se dostali až za parkovištěm u trafa. První 2km byly pro mě jedno velké trápení a vážně jsem uvažoval o tom, že to ukončím a jen se tak projdu a počkám na Honzu až poběží dolů. Nakonec jsem to nějak rozběhl a na sněhu se mi začalo lépe běžet. Nebyla to, ale žádná hitparáda a tak jsem už věděl, že dneska do 3in1 nejdu. V průběhu závodu jsme se pohyboval kolem 70. místa a vůbec jsem v sobě nenašel žádnou chuť zrychlit a pokusit se posunout trošku dopředu. Nahoru jsem dorazil těsně pod hodinu a cítil jsem se, že jsem to pěkně odfláknul. Bohužel ale hlava nechtěla a tak jsem dále nepokračoval a počkal na Honzu. Ten dorazil do 5 minut za mnou a dle jeho slov se ve druhé půlce dost trápil. Poslední měsíc, kvůli zkouškovému období, tréninku moc nedal a to se na Lysé hned projeví Veselý obličej.

lc2013_ostravice_2

Příští týden uvidím jestli najdu chuť a motivaci se postavit na start další etapy, běží se od Šancí a tu etapu mám rád – tak snad nějakou motivaci najdu Veselý obličej.

Výsledky.

Tags: ,

Lysacup | Závody 2013

Comments

2/4/2013 9:11:10 AM #

Materazzi

Hm, myslis ze na to nechteni mel vliv minulotydenni LH24? Mi se totiz zase porad po tom vubec nechce trenovat ...

Materazzi Czech Republic |

2/5/2013 8:17:46 AM #

lumir

urcite, navic se bezelo na stejne trati Smile v nedeli na bezkach to bylo o necem jinem a chute bylo plno

lumir Czech Republic |

Comments are closed

Powered by BlogEngine.NET 1.5.0.7
Theme by Mads Kristensen

Partneři