Hornická desítka 30. ročník

by HonzaM 10. November 2015 09:48

Podzimní proběhnutí ve Frýdku.

Minulou sobotu 7. listopadu se již tradičně konal tentokrát jubilejní třicátý ročník Hornické desítky. Na startu letos stáli jen dva zástupci z SK Fuga a to Karolína a já. Letos kvůli nestále vzrůstajícímu počtu závodníků, byl závod rozdělen zvlášť na ženy a muže. A tak jsme se mohli s Kájou navzájem povzbuzovat se a fandit si.

Ve dvě hodiny odstartovaly ženy a už po prvním kole bylo jasné kdy s největší pravděpodobností vyhraje. Kája se držela mírně vzadu, trochu moc se oblékla a tak i možná proto doběhla v čase 46:13 o více než minutu a půl za osobákem na celkovém 338. místě (což bylo mé startovní číslo).

DSC_2262

Ve čtvrt na čtyři odstartovali muži, postavil jsem se trochu víc dozadu s tím že poběžím kolem 43 minut, protože jsem naposledy běžel na Elbě, tak ať běžcům nezavazím. To se ukázalo jako chyba, první dva kilometry se nedalo moc předbíhat a lidé dost zavazeli. Poté se to trochu natáhlo a já si běžel své tempo. Kupodivu to docela odsýpalo a v cíli jsem byl za 41:17. Jen něco málo přes minutu oproti osobáku. Takže spokojenost,..

Výsledky.

Tags:

Závody 2015

Comments are closed

Powered by BlogEngine.NET 1.5.0.7
Theme by Mads Kristensen

Partneři