Contact

Členové SK Fuga:
Marie Hlaváčová marie.hlavacova@skfuga.cz - organizace závodů
Karolína Píchová karolina.feberova@skfuga.cz
Lumír Hlaváč lumir.hlavac@skfuga.cz
Vilém Strakoš vilem.strakos@skfuga.cz
Adam Valošek adam.valosek@skfuga.cz
Jan Hrabec jan.hrabec@skfuga.cz
Petr Majtner petr.majtner@skfuga.cz
Michal Černohous michal.cernohous@skfuga.cz
Karel Uhlíř karel.uhlir@skfuga.cz
Benny Everts benny.everts@skfuga.cz
Radan Návrat radan.navrat@skfuga.cz
Jan Malošík jan.malosik@skfuga.cz
Viktor Kubita viktor.kubita@skfuga.cz
Bronislaw Byrtus bronislaw.byrtus@skfuga.cz
Martin Bilous martin.bilous@skfuga.cz
Martin Kučera martin.kucera@skfuga.cz
 
 
 
 

Mé srdce bije pro Fugu
za ni se vždycky rvát budu
snad neudělám ostudu
a slávu Fuze dobudu
 
Modrá na startu září dnes
"Fuga" na hrudi má můj dres
s hrdostí vše co v sobě mám
na trati pro Fugu odevzdám

 
 


Napište nám vzkaz:

 
 
 


Powered by BlogEngine.NET 1.5.0.7
Theme by Mads Kristensen

Partneři